Astroloji

 

 

 
Akrep (21.02.2020)
Korkularınızdan arınmayı öğrenmeniz gereken bir gün. Kendinize ruhunuza artık daha fazla baskı yapmayın kendinize kurmuş olduğunuz hapishanelerden özgürleşmeyi bilmeniz gerekmektedir.
 
Aslan (21.02.2020)
Aşk hayatınızla ilgili belirsiz olan konu ve olayları bugün netleştirebilirsiniz. İletişimde sağlayamadığınız olaylar ve olumsuzlukları bugün açıklığa kavuşturabilirsiniz. Hayatınızda yeni bir teklif şaşırtıcı olabilir.
 
Balık (21.02.2020)
İlişkilerde geçmişteki hataları ve sorunları artık yeniden insanların önüne getirmekten vazgeçmelisiniz. Çünkü şartlar değişti ve insanlarda değişti sizde doğal olarak bu değişime direnç göstermeyin.
 
Başak (21.02.2020)
Yabancı kültürlere olan ilginizin artacağı bir gündesiniz. İlim/bilim gibi konularda kendinize bir alan seçin ve bunun hakkında bir şeyler öğrenmeye yönelin. Tutkunuz bilgi olsun. Bu şekilde öfkeli halinizi yenebilirsiniz.
 
Boğa (21.02.2020)
Sizi uzun zamandır rahatsız eden maddi bir sorunlarınıza yeni çözümler geliştirebilirsiniz. Biraz yalnız kalıp içinize dönmek doğru bir karar olabilir. Öncelikle ne hedefliyorsunuz bunu kendinize sorun ve eyleme geçin.
 
İkizler (21.02.2020)
Maddi konularınız ya da eğitim hayatınızla ilgili konuların gündemde olacağı bir gün. Sizi zor durumda bırakan konuları halletmek adına yeni adımlar atabilirsiniz. Çözüme kavuşturmak için baskıcı olmak doğru olmayacaktır. İyilik ve güzellikle her şeyi halledebilirsiniz.
 
Koç (21.02.2020)
Ailevi konularla ilgili beklentilerinizi yeniden şekillendirebileceksiniz. Özellikle aile içerisinde alınması gereken sorumluluklar yeniden tartışılacak, eğer fikir uzlaşmaları olmazsa bu durum duygusal mesafelere yol açabilir.
 
Kova (21.02.2020)
Finansal konularınızla ilgili denge yaratmaya çalışacağınız bir gün olabilir. Ailenizle bazı konularda ters düşebilirsiniz. Bununla ilgili dikkatli ve sabırlı olmanın zamanı.
 
Oğlak (21.02.2020)
 İş çalışma ve sağlık konularıyla ilgili kendinizi biraz depresif hissedebilirsiniz. Sanki gelecek hedeflerinizin gerçekleşmemesi korkusuna kapılabilirsiniz.
 
Terazi (21.02.2020)
Geçmişte kalan bazı aşk hikâyeleri bugün gündeme gelip sizi yeniden yoklayabilir. Bu durumda ne yapacağımıza karar veremiyor olabilirsiniz. Geçmişi çok fazla sorgulamayın.
 
Yay (21.02.2020)
Yakın çevre, dostluklar ve kardeşlerinizle olan iletişimlerinizde yalanlar ve belirsizlikler yüzünden sınanabilir. Kariyeriniz için kaygılanmayı bırakmalısınız.
 
Yengeç (21.02.2020)
İnsanların üzerinizde kurmuş olduğu yargılara karşı sizde sert çıkışlar göstermekten vazgeçmelisiniz. Sosyal çevre ilişkilerinizde rekabet sorunu baş gösterebilir. Çekişmelerden uzak daha uyumlu olmayı seçin.

 

 

 

Haber Yazılımı